HAKKIMIZDA

Amacımız müşterilerimize sigorta ve risk danışmanlığı yaparak onları risklerini en uygun, en doğru şekilde teminat alarak minimize etmek, hasar olmadan alınabilecek önlemler konusunda sigortalılarımızı bilgilendirerek olası riskleri en aza indirgenmesini sağlamak, olabilecek hasarlarda da müşterimizin yanında yer alarak hasar sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olmaktır.

Organizasyon yapısında hızlı ve etkili iş yapmak, bize müthiş hız sağlamaktadır.

Türkiye’de Sigorta Broker Şirketleri, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığının izni ve denetimi altında çalışmaktadır. Osmanlı Sigorta Brokerliği, ana hizmetine ek olarak hızlı, online hasar/tazminat servisi ve özel danışman atama hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kurumsal şirketler, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de brokerlik şirketleri ile çalışmanın önemini kavramaktadır. Uygun maliyet ve profesyonel risk danışmanlığı, şirketler için önemli olmaktadır. Osmanlı Sigorta Brokerliği, bu bağlamda sektörün güçlü ve müşteri memnuniyetini önde tutan sigorta şirketleri ile çalışarak; müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermeyi temel prensip olarak benimsemiştir. Müşterilerine daha kaliteli ve daha ekonomik hizmet sunabilmek amacıyla sigorta çeşitliliği ile hizmeti vermektedir. Karşınıza çıkabilecek risklerinizi tanımlamayı sağlar. Poliçe yapınızı, istek ve önceliklerinize göre belirler. En iyi hizmet kalitesini vererek sigorta şirketlerinden en uygun teklifleri alır ve poliçenizi hazırlar. Poliçelerinizde daha geniş teminat ve daha uygun ödeme şartları sağlamaktadır. Tecrübesi 2008 yılından gelen bir sigorta brokerlik şirketidir.,